Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dąbrówka-Sowice - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna ogrodzona Łódź

Bałuty,Łódź(Dąbrówka-Sowice + 16 km)

2 100 000 zł6 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta inwestycyjna - działka Z warunkami zabudowy | łódź bałuty Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Łodzi, dzielnica Bałuty - idealna pod inwestycję komercyjną! Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Gajówka

Gajówka(Dąbrówka-Sowice + 19 km)

148 500 zł1 350 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane pod Łodzią! Z wielką przyjemnością pragnę zainteresować Państwa ofertą trzech działek budowlanych : 30/47 - o powierzchni : 1780,00 m2 , 30/48 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Borów

Borów(Dąbrówka-Sowice + 25 km)

155 000 zł2 997 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni niemal 3000 m , położoną w miejscowości Borów, w gminie Bielawy. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Borchówka

Borchówka(Dąbrówka-Sowice + 14 km)

1 499 000 zł16 937 m² 88,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Borchówka, gm. Nowosolna - Powierzchnia całkowita: 16 937 m -przeznaczenie zgodnie z mpzp: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Grzmiąca

Grzmiąca(Dąbrówka-Sowice + 21 km)

165 000 zł3 511 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 3511mkw z mpzp pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Lokalizacja: woj.łódzkie, powiat brzeziński, gmina Brzeziny. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Besiekierz Rudny

Besiekierz Rudny(Dąbrówka-Sowice + 8 km)

220 000 zł6 445 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 6445 m2 położona w miejscowości Besiekierz Rudny (województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Zgierz), obręb ewidencyjny 0004. Teren,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Górna,Łódź(Dąbrówka-Sowice + 16 km)

429 000 zł2 576 m² 166,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja Inwestycyjna w Łodzi Działka 2576 m2 z Możliwością Podziału! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w południowej części Łodzi, objęta aktualnym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł824 m² 716,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jedyna działka na sprzedaż W tej okolicy zadzwoń, ustalmy spotkanie! Opis działki: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 824 m , przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Zgierz

Zgierz(Dąbrówka-Sowice + 5 km)

240 000 zł3 124 m² 76,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Powierzchnia 3124m2, położona jest w Zgierzu na granicy z Łodzią. Działka ogrodzona siatką z bramą i furtką. Szeokość frontu 17m. Jest prąd i woda ze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiosny Ludów

Proboszczewice-Lućmierz,Zgierz(Dąbrówka-Sowice + 5 km)

299 000 zł30 605 m² 9,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania rekreacyjna działka rolna na terenie Zgierza - w rejonie ul. Wiosny Ludów. Grunt posiada powierzchnię ponad 3 ha (30 605 m 2 ) i tworzy zwarty obszar przylegający do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Dąbrówka-Sowice,łódzkie

360 000 zł3 004 m² 119,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Dąbrówce Sowice przy ul. Przełajowej. Działka jest: * niezagospodarowana * ogrodzona z 3 stron * o powierzchni ponad 3000 m 2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ogrodowa

Dąbrówka-Sowice,łódzkie

147 420 zł2 457 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży: działkę o powierzchni 2457 m2 położoną w miejscowości Dąbrówka Sowice przy ul. Ogrodowej gmina Zgierz, województwo łódzkie. Dla nieruchomości zostały wydane.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij